Як знайти очевидців подій чи експертів у Twitter

Twitter-користувачі часто створюють списки, які допомагають їм стежити за певною подією чи тематикою. Це популярний інструмент серед журналістів особливо під час надзвичайних подій – так можна зібрати базу джерел, щоб не пропустити важливу інформацію. Для того, аби мати цих користувачів у стрічці не потрібно вишукувати всіх, хто може бути джерелом інформації з певної теми чи свідком важливих подій, а потім підписуватися на оновлення кожного.

Спершу варто пошукати вже створені списки від інших користувачів. Наприклад, якщо вас цікавлять новини з Великобританії, Бі-бі-сі зібрав акаунти понад сотні своїх працівників у єдинийсписок, на який може підписатися кожен.

Якщо є потреба скопіювати всіх цих користувачів до власного списку (наприклад, ти вже маєш список на цю тему, який хочеш доповнити новими джерелами), то для цього теж існує швидший спосіб, ніж підписуватися на кожного журналіста по черзі.

Як працює

  • Щоб знайти потрібний twitter-список спершу треба використати Google. Введи у поле пошуку запитsite:twitter.com/*/lists/назва списку

twitter_lists_1

  • Спробуй знайти потрібні списки за різними ключовими словами: назва події, місцевість, країна, тематика тощо.

twitter_lists_ukraine_2

  • Створи у власному twitter-профілі новий список. У правому верхньому куті натисни на аватарку, вибериСписки, після цього натисниСтворити новий список  

twitter_lists_3    twitter_lists_4

  • Перейди на сайтTwitter List Copy, натисниLogin, щоб увійти за допомогою свого twitter-акаунту.

twitter_lists_5

  • У першому полі введи профіль користувача-автора. Нижче вибери за назвою список, який хочеш скопіювати
  • У третьому полі вибери потрібний список зі свого акаунту та натисниCopy.
  • Всі користувачі будуть скопійовані до твого списку автоматично. Після цього ти можеш додавати нових або усувати непотрібних.
  • Якщо ти знайшов кілька списків на одну і ту ж тему, просто повтори ті самі дії з кожним списком. Інструмент не копіюватиме тих користувачів, які повторюються.

Більше про пошук в Twitter за допомогою пошукових операторів

Рекомендовані пости